R-Go Tools Monitorarm R-Go Zepher, verstelbare dubbele monitorarm, 100% circulair, tot 8 kg draagvermogen, zwart
- Brand: R-Go Tools
- Category:
- SKU: RGOVLZE4TWSI
- EAN: 8719274491118 5715327014016
Offer details
Related Products
Reasons To Buy

Duurzaamheid begint bij het ontwerp
Onze monitorarmen zijn ontworpen volgens de principes van “Circulair Productontwerp” met als doel om onze carbon footprint zo laag mogelijk te houden. De monitorarmen zijn volledig te recyclen, omdat het gebruikte aluminium en plastic eenvoudig gescheiden kunnen worden. We hebben hiervoor een “100% circulariteit” certificaat gekregen.
Creëer je eigen set-up!
Bouw je eigen monitorarm met behulp van losse modules, zoals een documenthouder, laptophouder, smartbar of een extra arm. Door het modulaire ontwerp kun je je monitorarm eenvoudig upgraden en hoeft bij onderhoud slechts een enkele module te worden vervangen in plaats van de hele monitorarm.


Eenvoudig te installeren
Eenvoudig verstelbaar in diepte en hoogte. De schermen kunnen naar wens kantelen en draaien. De monitorarmen kunnen van bovenaf het werkblad worden bevestigd. Zo kun je zelfs tijdens de installatie in een rechte houding werken!
Description
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Minsta skärmstorlek | 61 cm (24") |
| Maxvikt | 8 kg |
| Maximal skärmstorlek | 81,3 cm (32") |
| Gränsssnitt för panelmontering | 100 x 100,75 x 75 mm |
| Antal displayer som stöds | 2 |
| Montage | Klämma |
| Monteringssätt | Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Ergonomi | |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 290 - 445 mm |
| Justeringsområde för djup | 200 - 540 mm |
| Vridningsvinkel | 180° |
| Svängradie | 40° |
| Lutningsvinkel | 0 - 40° |
| Rotationsvinkel | 360° |
| Integrerad gasfjäder | Nej |
| Justerbart djup | Ja |
| Rotation | Ja |
| Lutningsjustering | Ja |
| Svängbara | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Svart, Silver |
| Produktionsland | Kina |
| Material, hölje | Aluminium |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 3,31 kg |
| Förpackningens bredd | 285 mm |
| Låddjup | 135 mm |
| Förpackningens höjd | 386 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4,17 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 285 mm |
| Låddjup | 135 mm |
| Förpackningens höjd | 386 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4,17 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Garantiperiod | 5 År |
| Övrigt | |
| Garantiperiod | 5 År |
| Monteringssätt | Bord |
| Ursprungsland | Kina |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 300 mm |
| Ytterförpackningens längd | 400 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 500 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 32 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 7616999099 |