Origin Storage M425R4GA3PB0-CWM-OS RAM-minnen 32 GB 1 x 8 GB DDR5 262-pin SO-DIMM
- Brand: ORIGIN STORAGE
- Category:
- SKU: M425R4GA3PB0-CWM-OS
- EAN: 5059902131614
Origin Storage M425R4GA3PB0-CWM-OS, 32 GB, 1 x 8 GB, DDR5, 5600 MHz, 262-pin SO-DIMM
Offer details
Description
Origin Storage M425R4GA3PB0-CWM-OS. Komponent för: Bärbar dator, Internminne: 32 GB, Minneslayout (moduler x storlek): 1 x 8 GB, Typ av internminne: DDR5, Minne klockhastighet: 5600 MHz, Minnets formfaktor: 262-pin SO-DIMM
Specifications
| Design | |
|---|---|
| Bakgrundsbelysning | Nej |
| Minne | |
| Buffrad minnestyp | Unregistered (unbuffered) |
| Internminne | 32 GB |
| Typ av internminne | DDR5 |
| Minne klockhastighet | 5600 MHz |
| Komponent för | Bärbar dator |
| Minneslayout (moduler x storlek) | 1 x 8 GB |
| Minnets formfaktor | 262-pin SO-DIMM |
| Minnesspänning | 1.1 V |
| ECC | Nej |
| Minne rankning | 2 |
| Egenskaper | |
| Buffrad minnestyp | Unregistered (unbuffered) |
| Internminne | 32 GB |
| Typ av internminne | DDR5 |
| Minne klockhastighet | 5600 MHz |
| Komponent för | Bärbar dator |
| Minneslayout (moduler x storlek) | 1 x 8 GB |
| Minnets formfaktor | 262-pin SO-DIMM |
| Minnesspänning | 1.1 V |
| ECC | Nej |
| Bakgrundsbelysning | Nej |
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
| Minne rankning | 2 |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 85 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -25 - 95 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 85% |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Programvara | |
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
| Hållbarhet | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Djup | 3,8 mm |
| Vikt | 100 g |