Olympus RS28N Fotpedal USB Grå
- Brand: Olympus
- Category:
- SKU: V4202400E000
- EAN: 4545350055684
Olympus RS28N, Fotpedal, USB, Grå, 1,8 m, OM SYSTEM Cloud / OMDS R8 On-Premise dictation management software., Windows 10, Windows 11
Offer details
Description
Olympus RS28N. Produkttyp: Fotpedal, Gränssnitt: USB, Produktens färg: Grå. Windows-operativsystem som stöds: Windows 10, Windows 11, Mac-operativsystem som stöds: Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion,.... Bredd: 190 mm, Djup: 120 mm, Höjd: 33,5 mm. Antal per förpackning: 1 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Fotpedal |
| Gränssnitt | USB |
| Produktens färg | Grå |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Antal knappar | 3 |
| Kompatibilitet | OM SYSTEM Cloud / OMDS R8 On-Premise dictation management software. |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-operativsystem som stöds | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 190 mm |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 33,5 mm |
| Vikt | 550 g |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska data | |
| Gränssnitt | USB |
| Produktens färg | Grå |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Antal knappar | 3 |
| Kompatibilitet | OM SYSTEM Cloud / OMDS R8 On-Premise dictation management software. |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 42 ° C |