Offer details
Description
Neomounts NSLS100. Produkttyp: Armstativ för bärbar dator, Produktens färg: Silver, Material: Aluminium. Höjdjusteringsintervall: 130 - 190 mm, Bredd-inställningsområde: 180 - 270 mm, Justeringsområde för djup: 0 - 250 mm. Bredd: 270 mm, Djup: 250 mm, Höjd: 190 mm. Förpackningens bredd: 210 mm, Låddjup: 280 mm, Förpackningens höjd: 28 mm. Ytterförpackningens bredd: 295 mm, Ytterförpackningens längd: 440 mm, Ytterförpackningens höjd: 310 mm
Specifications
| Design | |
|---|---|
| Produkttyp | Armstativ för bärbar dator |
| Produktens färg | Silver |
| Material | Aluminium |
| Minsta kompatibla skärmstorlek för bärbar dator | 25,4 cm (10") |
| Största kompatibla skärmstorlek för bärbar dator | 55,9 cm (22") |
| Maxvikt | 5 kg |
| Antal stödda enheter | 1 |
| Montage | Stånd |
| Lutningsjustering | Ja |
| Ergonomi | |
| Höjdjustering | Ja |
| Bredd-inställningsområde | 180 - 270 mm |
| Höjdjusteringsintervall | 130 - 190 mm |
| Lutningsvinkel | 0 - 52° |
| Justeringsområde för djup | 0 - 250 mm |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 270 mm |
| Djup | 250 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Vikt | 490 g |
| Förpackningens bredd | 210 mm |
| Låddjup | 280 mm |
| Förpackningens höjd | 28 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 600 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 210 mm |
| Låddjup | 280 mm |
| Förpackningens höjd | 28 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 600 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 295 mm |
| Ytterförpackningens längd | 440 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 310 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 12,6 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |
| Ytterkartongens nettovikt | 9,8 kg |
| Produkter per lastpall (EU) | 400 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7616991099 |
| Övrigt | |
| Antal displayer som stöds | 1 |