Neomounts FPMA-LIFT100BLACK tillbehör till bildskärmsfäste
- Brand: Neomounts
- Category:
- SKU: FPMA-LIFT100BLACK
- EAN: 8717371446062
Neomounts FPMA-LIFT100BLACK, Svart, Stål, 8 kg, Bord, 100 x 100,75 x 75 mm, 68,6 cm (27")
Offer details
Related Products
Description
Neomounts FPMA-LIFT100BLACK. Produktens färg: Svart, Material, hölje: Stål, Maxvikt: 8 kg. Vikt: 660 g, Höjd: 177 mm. Förpackningens höjd: 261 mm, Förpackningens bredd: 117 mm, Låddjup: 33 mm. Ytterkartongens nettovikt: 15,8 kg, Ytterförpackningens bredd: 375 mm, Ytterförpackningens längd: 160 mm. Förpackningens nettovikt: 660 g
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Maxvikt | 8 kg |
| Gränsssnitt för panelmontering | 100 x 100,75 x 75 mm |
| Monteringssätt | Bord |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 0 - 177 mm |
| Maximal skärmstorlek | 68,6 cm (27") |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Produktens färg | Svart |
| Egenskaper | |
| Maxvikt | 8 kg |
| Gränsssnitt för panelmontering | 100 x 100,75 x 75 mm |
| Monteringssätt | Bord |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 0 - 177 mm |
| Maximal skärmstorlek | 68,6 cm (27") |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Stål |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Tekniska detaljer | |
| Monteringssätt | Bord |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 0 - 177 mm |
| Produktens färg | Svart |
| Förpackningens nettovikt | 660 g |
| Maxvikt | 8 kg |
| Gränsssnitt för panelmontering | 100 x 100,75 x 75 mm |
| Ytterkartongens nettovikt | 15,8 kg |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 660 g |
| Höjd | 177 mm |
| Förpackningens bredd | 117 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 700 g |
| Förpackningens höjd | 261 mm |
| Låddjup | 33 mm |
| Färg | |
| Produktens färg | Svart |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 117 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 700 g |
| Förpackningens höjd | 261 mm |
| Låddjup | 33 mm |
| Förpackningens nettovikt | 660 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 375 mm |
| Ytterförpackningens längd | 160 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 240 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 18,1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 24 styck |
| Ytterkartongens nettovikt | 15,8 kg |
| Produkter per lastpall (EU) | 576 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326909890 |