Neomounts FPMA-D550BLACK fäste och ställ till bildskärm 81,3 cm (32") Bord Svart
- Brand: Neomounts
- Category:
- SKU: FPMA-D550BLACK
- EAN: 8717371446390
Neomounts FPMA-D550BLACK, Klämma/genomföring, 8 kg, 25,4 cm (10"), 81,3 cm (32"), 100 x 100 mm, Svart
Offer details
Related Products
Description
Neomounts FPMA-D550BLACK. Montage: Klämma/genomföring, Maxvikt: 8 kg, Minsta skärmstorlek: 25,4 cm (10"), Maximal skärmstorlek: 81,3 cm (32"), Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): 75 x 75 mm, Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): 100 x 100 mm. Höjdjustering, Hållare: 0 - 180°, Lutningsvinkel: 0 - 90°. Produktens färg: Svart
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Maximal viktkapacitet (per display) | 8 kg |
| Minsta skärmstorlek | 25,4 cm (10") |
| Maxvikt | 8 kg |
| Maximal skärmstorlek | 81,3 cm (32") |
| Gränsssnitt för panelmontering | 100 x 100,75 x 75 mm |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Montage | Klämma/genomföring |
| Monteringssätt | Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Skrivbordets tjocklek (min) | 1 cm |
| Skrivbordets tjocklek (max) | 8,8 cm |
| Avstånd till väggen (min) | 4 cm |
| Avstånd till väggen (max) | 46 cm |
| Ergonomi | |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 0 - 440 mm |
| Justeringsområde för djup | 40 - 460 mm |
| Hållare | 0 - 180° |
| Vridningsvinkel | 180° |
| Lutningsvinkel | 0 - 90° |
| Rotationsvinkel | 360° |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Justerbart djup | Ja |
| Svängbara | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Stål |
| Vikt & dimension | |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 548 mm |
| Vikt | 3,32 kg |
| Förpackningens bredd | 180 mm |
| Låddjup | 120 mm |
| Förpackningens höjd | 489 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,8 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 180 mm |
| Låddjup | 120 mm |
| Förpackningens höjd | 489 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,8 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Övrigt | |
| VESA-fäste | Ja |
| Monteringssätt | Bord |
| Ursprungsland | Kina |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 375 mm |
| Ytterförpackningens längd | 260 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 505 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 15,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartongens nettovikt | 2,8 kg |
| Produkter per lastpall (EU) | 96 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326909890 |