Microconnect PE040630 strömkablar Svart 3 m C13 coupler C14 coupler
- Brand: MicroConnect
- Category:
- SKU: PE040630
- EAN: 5705965856383 5054629209523 50 ...9209523 5054484284550 5054533284555more
Microconnect PE040630, 3 m, C13 coupler, C14 coupler, 250 V, 10 A
Offer details
Related Products
Description
Microconnect PE040630. Kabellängd: 3 m, Anslutning 1: C13 coupler, Anslutning 2: C14 coupler. Spänning: 250 V, Ingående ström: 10 A
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Anslutning 1 | C13 coupler |
| Anslutning 2 | C14 coupler |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Kabellängd | 3 m |
| Kärna storlek | 1 mm ² |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Ledarmaterial | Koppar |
| Kompatibilitet | HP/Compaq - SmartStream Production Pro Print series HP/Compaq - 10000 G1 series |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Honkoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Strömtillförsel | |
| Spänning | 250 V |
| Ingående ström | 10 A |
| Högsta strömstyrka | 10 A |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 332 g |
| Förpackningens bredd | 270 mm |
| Låddjup | 133 mm |
| Förpackningens höjd | 90 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 286 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 270 mm |
| Låddjup | 133 mm |
| Förpackningens höjd | 90 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 286 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Högsta strömstyrka | 10 A |