Microconnect PE040610 förlängningssladdar 1 m Svart
- Brand: MicroConnect
- Category:
- SKU: PE040610
- EAN: 5704327693222 5054533478978 50 ...3478978 5054484478973more
Microconnect PE040610, 1 m, 1 mm ², Koppar, Svart, 10 A, 121 g
Offer details
Related Products
Description
Microconnect PE040610. Kabellängd: 1 m, Kärna storlek: 1 mm ², Ledarmaterial: Koppar. Högsta strömstyrka: 10 A. Vikt: 121 g. Förpackningens bredd: 273 mm, Låddjup: 159 mm, Förpackningens höjd: 38 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kärna storlek | 1 mm ² |
| Produktens färg | Svart |
| Kabellängd | 1 m |
| Ledarmaterial | Koppar |
| Strömtillförsel | |
| Högsta strömstyrka | 10 A |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 121 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 273 mm |
| Låddjup | 159 mm |
| Förpackningens höjd | 38 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 122 g |