Microconnect DPHDMI2 videokabeladapter 0,05 m DisplayPort HDMI Svart
- Brand: MicroConnect
- Category:
- SKU: DPHDMI2
- EAN: 5711045309298
Microconnect DPHDMI2, 0,05 m, DisplayPort, HDMI, Hankoppling, Honkoppling, Nickel
Offer details
Related Products
Description
Microconnect DPHDMI2. Kabellängd: 0,05 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: HDMI. Kabeldiameter: 4,8 mm, Vikt: 20 g. Förpackningens bredd: 120 mm, Låddjup: 106 mm, Höjd: 20,2 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,05 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | HDMI |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Produktens färg | Svart |
| Kabel material | Koppar |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| AWG kabelstorlek | 32 |
| HDCP | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Konverteringstyp | Passiv videokonverterare |
| Kretsar | PS8121E |
| Kontakttyp | Hane/Hona |
| HDCP-version | 2.2 |
| Vikt & dimension | |
| Kabeldiameter | 4,8 mm |
| Vikt | 20 g |
| Förpackningens bredd | 120 mm |
| Låddjup | 106 mm |
| Höjd | 20,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 120 mm |
| Låddjup | 106 mm |
| Höjd | 20,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Tekniska data | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |