Lowepro LP36979-0WW objektivväska Svart
- Brand: Lowepro
- Category:
- SKU: LP36979-0WW
- EAN: 0056035369797
Lowepro LP36979-0WW, Svart, Canon 70-300mm f/4-5.6, 120 mm, 140 mm, 200 mm, 262 g
Offer details
Description
Lowepro LP36979-0WW. Produktens färg: Svart. Kompatibilitet: Canon 70-300mm f/4-5.6. Bredd: 120 mm, Djup: 140 mm, Höjd: 200 mm
Specifications
| Design | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Axelrem | Ja |
| Egenskaper | |
| Kompatibilitet | Canon 70-300mm f/4-5.6 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 262 g |
| Innermått (B x D x H) | 85 x 80 x 160 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Djup | 140 mm |
| Bredd | 120 mm |