Lenovo X9 Charging GaN Dock Kabel USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Grå
- Brand: Lenovo
- Category:
- SKU: 40BD0065EU
- EAN: 0195892119937 4582764316154
Lenovo X9 Charging GaN Dock, Kabel, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, 60 W, Grå, MicroSD (TransFlash), 3840 x 2160 pixlar
Offer details
Related Products
Description
Lenovo X9 Charging GaN Dock. Anslutningsteknologi: Kabel, Värdgränssnitt: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, USB-strömförsörjning upp till: 60 W. Produktens färg: Grå, Typ av minneskort: MicroSD (TransFlash), Maximal digital upplösning: 3840 x 2160 pixlar. Strömkälla av typen: AC, AC-inspänning: 100 - 240 V, Ingående ström: 1.6 A. Windows-operativsystem som stöds: Windows 10, Windows 11. Bredd: 80 mm, Djup: 80 mm, Höjd: 33,5 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 0 |
| Värdgränssnitt | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 0 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ C-portar | 2 |
| Antal HDMI-portar | 1 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Uttag för mikrofon/linje in | Nej |
| Hörlursutgångar | 0 |
| USB-strömleverans | Ja |
| Revision av USB-strömförsörjning | 3.0 |
| USB-strömförsörjning upp till | 60 W |
| Nätverk | |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Nej |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Grå |
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Brand kompatibilitet | Lenovo |
| Typ av minneskort | MicroSD (TransFlash) |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Återställningsknapp | Nej |
| Maximal digital upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Laddning funktion | Ja |
| Certifiering | FCC/ICES CE CB RCM BSMI VCCI/PSE UKCA TISI TUV Mark PSB NOM |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| Lagringsmedia | |
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Typ av minneskort | MicroSD (TransFlash) |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | AC |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Ingående ström | 1.6 A |
| Strömförbrukning (max) | 60 W |
| Strömkabel längd | 1,5 m |
| Längd på USB-kabel | 0,5 m |
| Programvara | |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 8 - 90% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 80 mm |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 33,5 mm |
| Vikt | 281 g |
| Förpackningens bredd | 190 mm |
| Låddjup | 183 mm |
| Förpackningens höjd | 55 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 574 g |
| Design | |
| Produktens färg | Grå |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Certifiering | FCC/ICES CE CB RCM BSMI VCCI/PSE UKCA TISI TUV Mark PSB NOM |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 190 mm |
| Låddjup | 183 mm |
| Förpackningens höjd | 55 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 574 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Stå ingår | Ja |
| Snabbstartsguide | Ja |
| Kabel inkluderad | AC, USB typ C till USB typ C |
| Resefodral | Ja |
| Antal per förpackning | 1 styck |