Leitz Demopärm WOW PP 40 fickor
- Brand: LEITZ
- Category:
- SKU: 46320095
- EAN: 4002432121212
Demopärm WOW PP 40 fickor
Offer details
Related Products
Description
Demopärm i PP av hög kvalitet i livliga WOW-färger med dubbel färgeffekt. Idealisk för presentationer eller för att organisera dokument.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Material | Polypropylen (PP) |
| fickor mängd | 40 fickor |
| Ryggetikett | Ja |
| Format | A4 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 280 g |
| Höjd | 310 mm |
| Bredd | 231 mm |
| Djup | 16 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Innehåller inte | Syra |
| Övrigt | |
| Innehåller inte | Syra |