Offer details
Related Products
Description
Boxmapp av PP i livliga WOW-färger med snyggt geometriskt mönster. Idealisk för att bära och lagra stora dokument, mappar eller andra WOW-produkter.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Lila |
| Material | Polypropylen (PP) |
| Format | A4 |
| Högsta kapacitet | 250 ark |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 250 mm |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 330 mm |
| Vikt | 170 g |