Offer details
Related Products
Description
Distinkt boxmapp i PP med en mjuk borstad yta och i ett sofistikerat utbud av färger: polarvit, granatröd, celadongrön, titanblå och sidensvart. Idealisk för transport och lagring av stora dokument, mappar eller andra Style produkter.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Material | Polypropylen (PP) |
| Format | A4 |
| Högsta kapacitet | 250 ark |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 250 mm |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 330 mm |
| Vikt | 170 g |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |