Leitz Bordskub WOW Cube 5-lådigt
- Brand: LEITZ
- Category:
- SKU: 52142051
- EAN: 4002432115440
Bordskub WOW Cube 5-lådigt
Offer details
Related Products
Description
Iögonfallande WOW CUBE skrivbordkub i premiumkvalitet med slående och snygg dubbel färgeffekt i högglansig finish. Denna robusta CUBE kompletterar perfekt andra produkter från Leitz WOW-sortimentet.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Antal lådor | 5 lådor |
| Material | Plast |
| Produktens färg | Turkos, Vit |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 287 mm |
| Djup | 270 mm |
| Höjd | 363 mm |
| Vikt | 3,59 kg |