Leitz Anteckningsbok WOW A5 linjerad med hårt omslag 90g/80 ark
- Brand: LEITZ
- Category:
- SKU: 46271023
- EAN: 4002432545681 4002432399581
Anteckningsbok WOW A5 linjerad med hårt omslag 90g/80 ark
Offer details
Related Products
Description
En anteckningsbok med iögonfallande geometriskt mönster och slående färger på omslaget. Ett måste för att kunna göra dagliga anteckningar.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Omslag material | Kartong |
| Bokomslagstyp | Inbunden |
| Format | A5 |
| Typ av linjerat papper | Linjerat papper |
| Antal lakan | 80 ark |
| Linjerat papper | Ja |
| Perforerad rivlinje | Nej |
| Media vikt | 80 g/m ^ |
| Produktens färg | Rosa |
| Tekniska detaljer | |
| Omslag material | Kartong |
| Bokomslagstyp | Inbunden |
| Format | A5 |
| Typ av linjerat papper | Linjerat papper |
| Antal lakan | 80 ark |
| Linjerat papper | Ja |
| Perforerad rivlinje | Nej |
| Media vikt | 80 g/m ^ |
| Produktens färg | Rosa |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 155 mm |
| Vikt | 320 g |
| Höjd | 217 mm |
| Djup | 14 mm |
| Hållbarhet | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) |