Leitz 44850053 anteckningsböcker A5 80 ark Grön
- Brand: LEITZ
- Category:
- SKU: 44850053
- EAN: 4002432106783
Leitz 44850053, Grön, A5, 80 ark, 96 g/m ^, Linjerat papper, Vuxen
Offer details
Related Products
Description
Leitz 44850053. Produktens färg: Grön, Format: A5, Antal lakan: 80 ark, Media vikt: 96 g/m ^, Typ av linjerat papper: Linjerat papper
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Målgrupp | Vuxen |
| Bokbidningstyp | Trådbindning |
| Format | A5 |
| Typ av linjerat papper | Linjerat papper |
| Antal lakan | 80 ark |
| Pennhållare | Ja |
| Media vikt | 96 g/m ^ |
| Produktens färg | Grön |
| Tekniska detaljer | |
| Målgrupp | Vuxen |
| Bokbidningstyp | Trådbindning |
| Format | A5 |
| Typ av linjerat papper | Linjerat papper |
| Antal lakan | 80 ark |
| Pennhållare | Ja |
| Media vikt | 96 g/m ^ |
| Produktens färg | Grön |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 145 mm |
| Vikt | 330 g |
| Höjd | 211 mm |
| Djup | 18 mm |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Hållbarhet | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) |