Offer details
Related Products
Description
Högkvalitativ 3-klaff-mapp av PP i livliga WOW-färger med dubbel färgeffekt. Idealisk för lagring av dokument och lösa papper.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Grön |
| Material | Polypropylen (PP) |
| Format | A4 |
| Orientering | Poträtt |
| Högsta kapacitet | 150 ark |
| Media vikt | 80 g/m ^ |
| Fästanordning | Ja |
| Fästanordning | Resårband |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 235 mm |
| Djup | 320 mm |
| Höjd | 8 mm |
| Vikt | 110 g |
| Tekniska detaljer | |
| Innehåller inte | Syra |
| Övrigt | |
| Innehåller inte | Syra |