Lanview MO-SFP+2191H transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 10000 Mbit/s 850 nm
- Brand: Lanview
- Category:
- SKU: MO-SFP+2191H
- EAN: 5711045234118 5054629400944
Lanview MO-SFP+2191H, Fiberoptik, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 300 m, 850 nm
Offer details
Related Products
Description
Lanview MO-SFP+2191H. SFP transceiver typ: Fiberoptik, Maximal dataöverföringshastighet: 10000 Mbit/s, Gränssnittstyp: SFP+. Brand kompatibilitet: HP, Kompatibla produkter: HPE Aruba J9150A, JD092B, JL437A, J9150D. Certifiering: MSA. Bredd: 13,7 mm, Djup: 56,6 mm, Höjd: 12,5 mm. Förpackningens bredd: 107 mm, Låddjup: 65 mm, Förpackningens höjd: 25 mm
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Gränssnittstyp | SFP+ |
| Maximal dataöverföringshastighet | 10000 Mbit/s |
| Fiberoptiska kontakten | LC |
| Maximal överföringshastighet avstånd | 300 m |
| Våglängd | 850 nm |
| Fiberportar kvantitet | 1 |
| Duplex systemet | Fullständig |
| Digital diagnostikövervakning (DDM) | Ja |
| SMF (Single-mode fiber) stöds | Nej |
| Stöd för MMF (Multi-mode fiber) | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Enkel installation | Ja |
| Kompatibla produkter | HPE Aruba J9150A, JD092B, JL437A, J9150D |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Egenskaper | |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Enkel installation | Ja |
| Kompatibla produkter | HPE Aruba J9150A, JD092B, JL437A, J9150D |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Certifiering | MSA |
| Certifikat | |
| Certifiering | MSA |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 70 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 85 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 85% |
| Nätverk | |
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Gränssnittstyp | SFP+ |
| Maximal dataöverföringshastighet | 10000 Mbit/s |
| Fiberoptiska kontakten | LC |
| Fiberportar kvantitet | 1 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 13,7 mm |
| Djup | 56,6 mm |
| Höjd | 12,5 mm |
| Vikt | 10 g |
| Förpackningens bredd | 107 mm |
| Låddjup | 65 mm |
| Förpackningens höjd | 25 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 32 g |
| Förpackning | |
| Förpackningstyp | Fönsterlåda |
| Förpackningens bredd | 107 mm |
| Låddjup | 65 mm |
| Förpackningens höjd | 25 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 32 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Förpackningstyp | Fönsterlåda |