Lanview MO-P-S311213CL10 transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
- Brand: Lanview
- Category:
- SKU: MO-P-S311213CL10
- EAN: 5711045425202 5054629435731
Lanview MO-P-S311213CL10, Fiberoptik, 1000 Mbit/s, SFP, LC, LX, 10000 m
Offer details
Related Products
Description
Lanview MO-P-S311213CL10. SFP transceiver typ: Fiberoptik, Maximal dataöverföringshastighet: 1000 Mbit/s, Gränssnittstyp: SFP. Brand kompatibilitet: HP, Kompatibla produkter: HPE Aruba J4859A, J4859B, J4859C, J4859D. Certifiering: MSA. Bredd: 12 mm, Djup: 57 mm, Höjd: 11 mm. Förpackningens bredd: 105 mm, Låddjup: 66 mm, Förpackningens höjd: 23 mm
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Gränssnittstyp | SFP |
| Maximal dataöverföringshastighet | 1000 Mbit/s |
| Fiberoptiska kontakten | LC |
| Maximal överföringshastighet avstånd | 10000 m |
| Våglängd | 1310 nm |
| Fiberportar kvantitet | 1 |
| Duplex systemet | Fullständig |
| Digital diagnostikövervakning (DDM) | Ja |
| SMF (Single-mode fiber) stöds | Ja |
| Stöd för MMF (Multi-mode fiber) | Nej |
| SFP-sändtagarstandard | LX |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Enkel installation | Ja |
| Kompatibla produkter | HPE Aruba J4859A, J4859B, J4859C, J4859D |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Egenskaper | |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Enkel installation | Ja |
| Kompatibla produkter | HPE Aruba J4859A, J4859B, J4859C, J4859D |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Certifiering | MSA |
| Certifikat | |
| Certifiering | MSA |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -45 - 75 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 85 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 85% |
| Nätverk | |
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Gränssnittstyp | SFP |
| Maximal dataöverföringshastighet | 1000 Mbit/s |
| Fiberoptiska kontakten | LC |
| Fiberportar kvantitet | 1 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 12 mm |
| Djup | 57 mm |
| Höjd | 11 mm |
| Vikt | 10 g |
| Förpackningens bredd | 105 mm |
| Låddjup | 66 mm |
| Förpackningens höjd | 23 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 32 g |
| Förpackning | |
| Förpackningstyp | Fönsterlåda |
| Förpackningens bredd | 105 mm |
| Låddjup | 66 mm |
| Förpackningens höjd | 23 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 32 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Förpackningstyp | Fönsterlåda |