Lanview MO-C-S311213CL20 transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 1250 Mbit/s 1310 nm
- Brand: Lanview
- Category:
- SKU: MO-C-S311213CL20
- EAN: 5711045423161 5054629631973
Lanview MO-C-S311213CL20, Fiberoptik, 1250 Mbit/s, LC, LH, 10000 m, 1310 nm
Offer details
Related Products
Description
Lanview MO-C-S311213CL20. SFP transceiver typ: Fiberoptik, Maximal dataöverföringshastighet: 1250 Mbit/s, Fiberoptiska kontakten: LC. Kompatibla produkter: Cisco GLC-LH-SM=. Certifiering: MSA. Vikt: 26 g. Förpackningens bredd: 107 mm, Låddjup: 66 mm, Förpackningens höjd: 23 mm
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Maximal dataöverföringshastighet | 1250 Mbit/s |
| Fiberoptiska kontakten | LC |
| Maximal överföringshastighet avstånd | 10000 m |
| Våglängd | 1310 nm |
| Fiberportar kvantitet | 1 |
| Duplex systemet | Fullständig |
| Digital diagnostikövervakning (DDM) | Ja |
| SMF (Single-mode fiber) stöds | Ja |
| Stöd för MMF (Multi-mode fiber) | Nej |
| SFP-sändtagarstandard | LH |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Enkel installation | Ja |
| Kompatibla produkter | Cisco GLC-LH-SM= |
| Egenskaper | |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Enkel installation | Ja |
| Kompatibla produkter | Cisco GLC-LH-SM= |
| Certifiering | MSA |
| Certifikat | |
| Certifiering | MSA |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -45 - 75 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 85 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 85% |
| Nätverk | |
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Maximal dataöverföringshastighet | 1250 Mbit/s |
| Fiberoptiska kontakten | LC |
| Fiberportar kvantitet | 1 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 26 g |
| Förpackningens bredd | 107 mm |
| Låddjup | 66 mm |
| Förpackningens höjd | 23 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 36 g |
| Förpackning | |
| Förpackningstyp | Fönsterlåda |
| Förpackningens bredd | 107 mm |
| Låddjup | 66 mm |
| Förpackningens höjd | 23 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 36 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Förpackningstyp | Fönsterlåda |