Jabra Speak 410 högtalartelefoner Universal USB 2.0 Svart
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 7410-209
- EAN: 5706991013153 0706487011989 50 ...7011989 5054484334811 5711045288265 5054533334816 0737069181707 5052584592230 5052415385109 9154400071946 7426800110122 5053959236513 4052305285480 0650415478729more
Speak 410
Offer details
Related Products
Reasons To Buy
Kristallklart ljud för effektiva möten
Rundupptagande mikrofon säkerställer att alla hörs väl
Starta mötet på bara några sekunder
Användarvänlig och kompatibel med alla ledande UC-plattformar
Håll möten från var du än befinner dig
Kompakt, bärbar design med enkel plug and play-anslutning
Description
svenska DESCRIPTION
svenska SUMMARY
Speak 410 är är den användarvänliga personliga konferensenheten, med enkel USB-anslutning för effektiva UC-möten när och från varsomhelst. Kommer med ett skyddande neoprenfodral - perfekt för resor och för att hålla den repfri.
svenska SUMMARY
Speak 410 är är den användarvänliga personliga konferensenheten, med enkel USB-anslutning för effektiva UC-möten när och från varsomhelst. Kommer med ett skyddande neoprenfodral - perfekt för resor och för att hålla den repfri.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
| Ekodämpning | Ja |
| Enhetstyp | Universal |
| Produktens färg | Svart |
| Bil | Nej |
| Mac-operativsystem som stöds | Ja |
| Mikrofon | |
| Mikrofondämpning | Ja |
| Mikrofon, riktning | Rundtagande |
| Anslutningar | |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Gränssnitt | USB 2.0 |
| Hörlursanslutning | 3,5 mm |
| Bluetooth-profiler | HFP |
| Bluetooth | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 180,3 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 140 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 270 g |
| Förpackningens höjd | 130 mm |
| Låddjup | 50 mm |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85182900 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 595 mm |
| Ytterförpackningens längd | 399 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 167 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 9,3 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 32 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85182900 |