Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
GN1216 Avaya-kabel för 16xx/96xx - 2 m, lindad
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Kabel |
| Brand kompatibilitet | Avaya |
| Produktens färg | Svart |
| Kompatibilitet | one-X |
| Ursprungsland | Kina |
| Spiralsladd | Ja |
| Anslutningar | |
| Bluetooth | Ja |
| Anslutning 1 | QD |
| Anslutning 2 | RJ-9 |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 0,8 m |
| Lindad kabel, längd | 2 m |
| Strömtillförsel | |
| USB-laddning | Nej |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 220 mm |
| Låddjup | 90 mm |
| Förpackningens höjd | 150 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 360 mm |
| Ytterförpackningens längd | 260 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 620 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 11,4 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 225 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Antal per förpackning | 1 styck |