Jabra Evolve 40 fjärrkontroll Kabel Ljud Tryckknappar
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 14208-18
- EAN: 5706991021837 0706487019183
Evolve 40 Link
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Kontrollenhet med USB-sladd för Jabra Evolve 40
Specifications
| Design | |
|---|---|
| Ingångssignal | Tryckknappar |
| Gränssnitt | Kabel |
| Korrekt användning av fjärrkontroll | Ljud |
| Produktens färg | Svart |
| Brand kompatibilitet | Jabra |
| Kompatibla produkter | Evolve 40 |
| Display | |
| Inbyggd display | Nej |
| Prestanda | |
| Antal stödda enheter | 1 |
| Ursprungsland | Kina |
| Anslutningar | |
| USB-anslutning | USB Type-C |
| Batteri | |
| Uppladdningsbara | Nej |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 93 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 110 g |
| Förpackningens höjd | 141 mm |
| Låddjup | 43 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 272 mm |
| Ytterförpackningens längd | 148 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 382 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,83 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 24 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |