Offer details
Related Products
Description
Jabra 0462-509. Produkttyp: Hjässbygel, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Hjässbygel |
| Brand kompatibilitet | Jabra |
| Produktens färg | Svart |
| Kompatibilitet | GN2100 |
| Ursprungsland | Kina |
| Anslutningar | |
| Bluetooth | Ja |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 50 mm |
| Låddjup | 50 mm |
| Förpackningens höjd | 100 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Antal per förpackning | 1 styck |