Offer details
Related Products
Description
Mikrofonskydd för Jabra GN2100. Skyddar mikrofonen och ger dig grym samtalskvalitet. Innehåller 1 skyd.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Vindskärm för mikrofon |
| Brand kompatibilitet | Jabra |
| Produktens färg | Svart |
| Kompatibilitet | GN 2100, GN 9120 |
| Ursprungsland | Kina |
| Anslutningar | |
| Bluetooth | Ja |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 50 mm |
| Låddjup | 50 mm |
| Förpackningens höjd | 100 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 500 g |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |