IBM 300GB 10K 6Gbps SAS 2.5" SFF G2HS HDD interna hårddiskar 10000 RPM 2.5"
- Brand: IBM
- Category:
- SKU: 90Y8877
- EAN: 0883436235587 5052181922089 40 ...1922089 4053162041592 5052883970555 0883436549035 4053162041639 7427457827838 5711045352058 5053973883687 5054533410275 0849064052897 0778532885388 5054484410270 0883436235648more
IBM 300GB 10K 6Gbps SAS 2.5" SFF G2HS HDD, 300 GB, 10000 RPM, 2.5", SAS
Offer details
Related Products
Description
IBM 300GB 10K 6Gbps SAS 2.5" SFF G2HS HDD. Hårddiskkapacitet: 300 GB, Hårddiskens rotationshastighet: 10000 RPM, Hårddiskens storlek: 2.5", Gränssnitt: SAS
Specifications
| Lagring | |
|---|---|
| Komponent för | Server/arbetsstation |
| Hårddiskens storlek | 2.5" |
| Hårddiskkapacitet | 300 GB |
| Hårddiskens rotationshastighet | 10000 RPM |
| Byte under drift (hotswap) | Ja |
| Certifiering | UL, CSA, TUV, CE Mark, C-Tick Mark, IEC, Taiwan (BSMI Certification), Korea EMI |
| Egenskaper | |
| Komponent för | Server/arbetsstation |
| Hårddiskens storlek | 2.5" |
| Hårddiskkapacitet | 300 GB |
| Hårddiskens rotationshastighet | 10000 RPM |
| Gränssnitt | SAS |
| Byte under drift (hotswap) | Ja |
| Certifiering | UL, CSA, TUV, CE Mark, C-Tick Mark, IEC, Taiwan (BSMI Certification), Korea EMI |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 5 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 90% |
| Altitud vid drift | 0 - 2133 m |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 101,6 mm |
| Höjd | 26,2 mm |
| Djup | 147 mm |
| Vikt | 690 g |
| Vikt inkl. förpackning | 1,74 kg |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 1,74 kg |
| Övrigt | |
| Gränssnitt | SAS |
| Hastighet | 1000 RPM |
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 203 x 244 x 146 mm |
| Bredd (imperial) | 10,2 cm (4") |
| Intern | Ja |
| Höjd (imperial) | 2,54 cm (1") |
| Djup (imperial) | 14,7 cm (5.8") |
| Dataöverföringshastighet | 6 Gbit/s |
| Certifiering | UL, CSA, TUV, CE Mark, C-Tick Mark, IEC, Taiwan (BSMI Certification), Korea EMI |