HyperX-tangenter av gummi – tillbehörssats för gaming – Pink (USA-layout)
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 519U0AA#ABA
- EAN: 0196188737330
-tangenter av gummi – tillbehörssats för gaming – Pink (USA-layout), Tangentbordsknapp, Termoplastisk elastomer (TPE), 136 mm, 87 mm, 43 g, Rosa
Offer details
Related Products
Description
-tangenter av gummi – tillbehörssats för gaming – Pink (USA-layout). Produkttyp: Tangentbordsknapp, Enhetstyp: Tangentbord, Brand kompatibilitet: HyperX, Kompatibilitet: HyperX Mechanical Keyboards, Cherry MX Steam Style keyboards, Material: Termoplastisk elastomer (TPE). Bredd: 136 mm, Djup: 87 mm, Höjd: 12 mm, Vikt: 43 g. Produktens färg: Rosa
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Tangentbordsknapp |
| Enhetstyp | Tangentbord |
| Produktens färg | Rosa |
| Brand kompatibilitet | HyperX |
| Material | Termoplastisk elastomer (TPE) |
| Kompatibilitet | HyperX Mechanical Keyboards, Cherry MX Steam Style keyboards |
| Tangentbordsspråk | Amerikanskt internationellt |
| Ursprungsland | Kina |
| Tekniska detaljer | |
| Produkttyp | Tangentbordsknapp |
| Enhetstyp | Tangentbord |
| Produktens färg | Rosa |
| Brand kompatibilitet | HyperX |
| Material | Termoplastisk elastomer (TPE) |
| Kompatibilitet | HyperX Mechanical Keyboards, Cherry MX Steam Style keyboards |
| Antal per förpackning | 19 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 136 mm |
| Djup | 87 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Vikt | 43 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 160 mm |
| Låddjup | 118 mm |
| Förpackningens höjd | 25 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 19 styck |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| UNSPSC-kod | 43202205 |