HyperX-handledsstöd – tangentbord – fullstort
- Brand: HyperX
- Category:
- SKU: 4P5M9AA
- EAN: 0196188048702 5715328191198
-handledsstöd – tangentbord – fullstort, Svart, Gummi, Kina, 457 mm, 88 mm, 22 mm
Offer details
Related Products
Description
-handledsstöd – tangentbord – fullstort. Produktens färg: Svart, Material: Gummi, Ursprungsland: Kina. Bredd: 457 mm, Djup: 88 mm, Höjd: 22 mm. Förpackningens bredd: 467 mm, Låddjup: 95 mm, Förpackningens höjd: 31 mm. Förpackningarnas innehåll: Wrist Rest
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Material | Gummi |
| Ursprungsland | Kina |
| Halksäkert underlag | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Produktstorlek (BxDxH) | 457 x 88 x 22 mm |
| Vikt | 311 g |
| Bredd | 457 mm |
| Djup | 88 mm |
| Höjd | 22 mm |
| Förpackningens bredd | 467 mm |
| Låddjup | 95 mm |
| Förpackningens höjd | 31 mm |
| Förpackningstyp | Låda |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 467 mm |
| Låddjup | 95 mm |
| Förpackningens höjd | 31 mm |
| Förpackningstyp | Låda |
| Förpackningens innehåll | |
| Förpackningarnas innehåll | Wrist Rest |
| Logistikdata | |
| UNSPSC-kod | 43211806 |