HyperX SoloCast – USB-mikrofon (vit)
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 519T2AA
- EAN: 1961887369200 0196188736920
SoloCast – USB-mikrofon (vit), Mikrofon till spelkonsol, -6 dB, 24 bit, 96 kHz, Kabel, USB
Offer details
Related Products
Description
SoloCast – USB-mikrofon (vit). Modell: Mikrofon till spelkonsol, Mikrofon känslighet (utnivå): -6 dB, Bithastighet: 24 bit. Anslutningsteknologi: Kabel, Gränssnitt: USB. Produktens färg: Vit, Kabellängd: 2 m, Ursprungsland: Kina. Strömkälla: USB, Driftspänning: 5 V, Strömförbrukning: 47 mA. Bredd: 78 mm, Djup: 97 mm, Höjd: 174 mm
Specifications
| Mikrofon | |
|---|---|
| Modell | Mikrofon till spelkonsol |
| Mikrofon känslighet (utnivå) | -6 dB |
| Samplingshastighet | 96 kHz |
| Bithastighet | 24 bit |
| Anslutningar | |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Gränssnitt | USB |
| Prestanda | |
| Ursprungsland | Kina |
| Kompatibla produkter | PC, PS5, PS4, Mac |
| Produktens färg | Vit |
| Kabellängd | 2 m |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla | USB |
| Strömförbrukning | 47 mA |
| Driftspänning | 5 V |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 78 mm |
| Mikrofonvikt | 268,5 g |
| Höjd | 174 mm |
| Djup | 97 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 114 mm |
| Låddjup | 83 mm |
| Förpackningens höjd | 208 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Förpackningarnas innehåll | Gaming Microphone, USB Cable, Quick Start Guide |
| Övrigt | |
| Vikt | 258,5 g |
| Egenskaper | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85181000 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningar per lastpall | 80 styck |
| UNSPSC-kod | 52161520 |
| Harmonized System (HS)-kod | 85181000 |