HyperX QuadCast - USB-mikrofon (svart röd) – röd belysning
- Brand: HyperX
- Category:
- SKU: 4P5P6AA
- EAN: 0196188049471
QuadCast - USB-mikrofon (svart röd) – röd belysning, Mikrofon till PC, -36 dB, 0,05%, 32 Ω, 90 dB, Kabel
Offer details
Related Products
Description
QuadCast - USB-mikrofon (svart röd) – röd belysning. Modell: Mikrofon till PC, Mikrofon känslighet (utnivå): -36 dB, Mikrofon Total Harmonic Distortion (THD): 0,05%. Anslutningsteknologi: Kabel, Gränssnitt: USB. Produktens färg: Röd, Kabellängd: 3 m, Ursprungsland: Kina. Strömkälla: USB. Bredd: 128,4 mm, Djup: 101,7 mm, Höjd: 249,4 mm
Specifications
| Mikrofon | |
|---|---|
| Modell | Mikrofon till PC |
| Mikrofon känslighet (utnivå) | -36 dB |
| Mikrofon Total Harmonic Distortion (THD) | 0,05% |
| Mikrofon ingångsimpedans | 32 Ω |
| Mikrofon Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 90 dB |
| Anslutningar | |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| USB-port | Ja |
| Gränssnitt | USB |
| Prestanda | |
| Ursprungsland | Kina |
| Kompatibla produkter | PC, PS5, PS4, Mac |
| Produktens färg | Röd |
| Kabellängd | 3 m |
| LED-bakgrundsbelysning | Ja |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla | USB |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 128,4 mm |
| Mikrofonvikt | 254 g |
| Höjd | 249,4 mm |
| Djup | 101,7 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 113 mm |
| Låddjup | 157 mm |
| Förpackningens höjd | 280 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Kabel inkluderad | USB |
| Förpackningarnas innehåll | Gaming Microphone, USB Cable, Mount Adapter, Quick Start Guide |
| Övrigt | |
| Vikt | 249,5 g |
| Egenskaper | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85181000 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningar per lastpall | 44 styck |
| UNSPSC-kod | 52161520 |
| Harmonized System (HS)-kod | 85181000 |