HyperX QuadCast S – USB-mikrofon (vitgrå) – RGB-belysning
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 519P0AA
- EAN: 0196188736036
QuadCast S – USB-mikrofon (vitgrå) – RGB-belysning, Mikrofon till PC, -36 dB, 0,05%, 32 Ω, 90 dB, Rundtagande
Offer details
Related Products
Description
QuadCast S – USB-mikrofon (vitgrå) – RGB-belysning. Modell: Mikrofon till PC, Mikrofon känslighet (utnivå): -36 dB, Mikrofon Total Harmonic Distortion (THD): 0,05%. Anslutningsteknologi: Kabel, Gränssnitt: USB, USB-anslutning: USB Type-C. Produktens färg: Vit, Kabellängd: 3 m, Ursprungsland: Kina. Strömkälla: USB. Bredd: 250 mm, Djup: 103 mm, Höjd: 129 mm
Specifications
| Mikrofon | |
|---|---|
| Modell | Mikrofon till PC |
| Mikrofon känslighet (utnivå) | -36 dB |
| Mikrofon Total Harmonic Distortion (THD) | 0,05% |
| Mikrofon ingångsimpedans | 32 Ω |
| Mikrofon, riktning | Rundtagande |
| Mikrofon Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 90 dB |
| Anslutningar | |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| USB-port | Ja |
| Gränssnitt | USB |
| USB-anslutning | USB Type-C |
| Prestanda | |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Vit |
| Kabellängd | 3 m |
| LED-bakgrundsbelysning | Ja |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla | USB |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 250 mm |
| Mikrofonvikt | 255 g |
| Höjd | 129 mm |
| Djup | 103 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 279 mm |
| Låddjup | 112 mm |
| Förpackningens höjd | 157 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Förpackningarnas innehåll | Gaming Microphone, USB Cable, Mount Adapter, Quick Start Guide |
| Övrigt | |
| Vikt | 254 g |
| Logistikdata | |
| UNSPSC-kod | 52161520 |