HyperX Clutch – trådlös spelkontroll (svart) – Mobil, dator
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 516L8AA
- EAN: 1961887088590 0196188708859
Clutch – trådlös spelkontroll (svart) – Mobil, dator, Spelplatta, Android, Trådlös, USB, USB Type-A, USB Type-C, Svart
Offer details
Related Products
Description
Clutch – trådlös spelkontroll (svart) – Mobil, dator. Enhetstyp: Spelplatta, Spelplattformar som stöds: Android. Anslutningsteknologi: Trådlös, Gränssnitt: USB, USB-anslutning: USB Type-A, USB Type-C. Produktens färg: Svart, Kabellängd: 2,95 m. Strömkälla: Kabel/batteri, Batterityp: Inbyggd, Batterikapacitet: 600 mAh. Bredd: 155,6 mm, Djup: 110 mm, Höjd: 75 mm
Specifications
| Färg | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Inmatningsenhet | |
| Enhetstyp | Spelplatta |
| Spelplattformar som stöds | Android |
| Anslutningar | |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Gränssnitt | USB |
| Kabellängd | 2,95 m |
| USB-anslutning | USB Type-A, USB Type-C |
| Ergonomi | |
| Produktens färg | Svart |
| Kabellängd | 2,95 m |
| Strömtillförsel | |
| Inbyggt batteri | Ja |
| Batterikapacitet | 600 mAh |
| Batterityp | Inbyggd |
| Drifttid för batteri | 19 h |
| Strömkälla | Kabel/batteri |
| Batteri | |
| Inbyggt batteri | Ja |
| Batterikapacitet | 600 mAh |
| Batterityp | Inbyggd |
| Drifttid för batteri | 19 h |
| Tekniska detaljer | |
| Produktens färg | Svart |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 155,6 mm |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 75 mm |
| Vikt | 270 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 181,5 mm |
| Låddjup | 71 mm |
| Förpackningens höjd | 181 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 475 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Manual | Ja |
| Kabel inkluderad | USB typ A till USB typ C |
| Förpackningarnas innehåll | Controller, Mobile Clip, 2.4GHz Wireless Adapter, USB-C to USB-A Cable |
| Innehåll i lådan | Controller, Mobile Clip, 2.4GHz Wireless Adapter, USB-C to USB-A Cable |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| UNSPSC-kod | 43211705 |