HyperX ChargePlay Duo – laddningsstation för handkontroller för PS5
- Brand: HyperX
- Category:
- SKU: 51P68AA
- EAN: 0196188747735 5715328139879
ChargePlay Duo – laddningsstation för handkontroller för PS5, PlayStation 5, Laddningsställ, Vit, Kina, 5 V, 2 A
Offer details
Related Products
Description
ChargePlay Duo – laddningsstation för handkontroller för PS5. Spelplattformar som stöds: PlayStation 5, Produkttyp: Laddningsställ, Produktens färg: Vit. Spänning: 5 V, Ingående ström: 2 A, Laddningstid: 6 h. Kabel inkluderad: USB, Förpackningarnas innehåll: Controller Charging Station, USB Charge Cable, Quick Start Guide. Antal per förpackning: 1 styck. Bredd: 110,4 mm, Djup: 131,4 mm, Höjd: 86 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Laddningsställ |
| Spelplattformar som stöds | PlayStation 5 |
| Produktens färg | Vit |
| Ursprungsland | Kina |
| Kabel inkluderad | USB |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Strömtillförsel | |
| Spänning | 5 V |
| Ingående ström | 2 A |
| Laddningstid | 6 h |
| Förpackningens innehåll | |
| Kabel inkluderad | USB |
| Förpackningarnas innehåll | Controller Charging Station, USB Charge Cable, Quick Start Guide |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 110,4 mm |
| Djup | 131,4 mm |
| Höjd | 86 mm |
| Vikt | 260 g |
| Logistikdata | |
| UNSPSC-kod | 26111704 |
| Antal per förpackning | 1 styck |