HPE XL290n Gen10 Plus Slot 5 Adapter Kit
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P25636-B21
- EAN: 0190017441504
HPE XL290n Gen10 Plus Slot 5 Adapter Kit
Offer details
Related Products
Description
HPE XL290n Gen10 Plus Slot 5 Adapter Kit
Specifications
| Design | |
|---|---|
| Kompatibla produkter | HPE Apollo/Integrity/SGI |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 279,4 mm |
| Djup | 31,7 mm |
| Höjd | 193,8 mm |
| Vikt | 200 g |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Prestanda | |
| Kompatibla produkter | HPE Apollo/Integrity/SGI |
| Systemkrav | |
| Kompatibilitet | HPE XL290n Gen10 Plus Slot 5 |
| Tekniska detaljer | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Kompatibilitet | HPE XL290n Gen10 Plus Slot 5 |
| Övrigt | |
| Nätaggregatstyp | Indoor |
| Vikt (imperial) | 0,2 kg (0.441 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 31,8 x 279,4 x 193,8 mm (1.25 x 11 x 7.63") |
| Kompatibilitet | HPE XL290n Gen10 Plus Slot 5 |
| Antal per förpackning | 1 styck |