HPE T750 G5 INTL Tower UPS strömskydd (UPS) 525 W
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: Q1F48A
- EAN: 4549821065608 0190017130064
HPE T750 G5 INTL Tower UPS, 525 W, 220 V, 750 V, Slutna blybatterier (VRLA), Tower, Svart
Offer details
Related Products
Description
HPE T750 G5 INTL Tower UPS. Uteffekt: 525 W, Utgång, driftspänning (min): 220 V, Utgång, driftspänning (max): 750 V. Batteriteknik: Slutna blybatterier (VRLA). Formfaktor: Tower, Produktens färg: Svart. Bredd: 150 mm, Djup: 340 mm, Höjd: 210 mm. Vikt (imperial): 10,7 kg (23.6 lbs)
Specifications
| Strömtillförsel | |
|---|---|
| Uteffekt | 525 W |
| Utgång, driftspänning (min) | 220 V |
| Utgång, driftspänning (max) | 750 V |
| Prestanda | |
| Antal ingångsfaser | 1 |
| Underhållsfri | Ja |
| Egenskaper | |
| Antal ingångsfaser | 1 |
| Uteffekt | 525 W |
| Utgång, driftspänning (min) | 220 V |
| Utgång, driftspänning (max) | 750 V |
| Underhållsfri | Ja |
| Anslutningar | |
| USB-port | Ja |
| RS-232 port | 1 |
| Batteri | |
| Batteriteknik | Slutna blybatterier (VRLA) |
| Design | |
| Formfaktor | Tower |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85078000 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 150 mm |
| Djup | 340 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Vikt | 10,7 kg |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85078000 |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 10,7 kg (23.6 lbs) |