HPE T1000 G5 INTL Tower UPS strömskydd (UPS) 1000 kVA 700 W
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: Q1F50A
- EAN: 4549821065622 0190017130088
HPE T1000 G5 INTL Tower UPS, 1000 kVA, 700 W, 220 V, 240 V, Slutna blybatterier (VRLA), Tower
Offer details
Related Products
Description
HPE T1000 G5 INTL Tower UPS. Uteffekt kapacitet (VA): 1000 kVA, Uteffekt: 700 W, Utgång, driftspänning (min): 220 V. Batteriteknik: Slutna blybatterier (VRLA). Formfaktor: Tower, Produktens färg: Svart. Bredd: 150 mm, Djup: 340 mm, Höjd: 210 mm. Vikt (imperial): 11,5 kg (25.3 lbs)
Specifications
| Strömtillförsel | |
|---|---|
| Uteffekt kapacitet (VA) | 1000 kVA |
| Uteffekt | 700 W |
| Utgång, driftspänning (min) | 220 V |
| Utgång, driftspänning (max) | 240 V |
| Prestanda | |
| Antal ingångsfaser | 1 |
| Underhållsfri | Ja |
| Egenskaper | |
| Uteffekt kapacitet (VA) | 1000 kVA |
| Antal ingångsfaser | 1 |
| Uteffekt | 700 W |
| Utgång, driftspänning (min) | 220 V |
| Utgång, driftspänning (max) | 240 V |
| Underhållsfri | Ja |
| Anslutningar | |
| USB-port | Ja |
| RS-232 port | 1 |
| Batteri | |
| Batteriteknik | Slutna blybatterier (VRLA) |
| Design | |
| Formfaktor | Tower |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85078000 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 150 mm |
| Djup | 340 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Vikt | 11,5 kg |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85078000 |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 11,5 kg (25.3 lbs) |