Offer details
Related Products
Description
HPE Synergy 4-port Frame Link Module. Vikt: 630 g
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Rackkapacitet | 2U |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176990 |
| Anslutningar | |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 4 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 82,5 mm |
| Djup | 286,2 mm |
| Höjd | 20,8 mm |
| Vikt | 630 g |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176990 |
| Övrigt | |
| Formfaktor | 2U unique card option for use in the Synergy 12000 Frame |
| Vikt (imperial) | 0,626 kg (1.38 lbs) |