HPE Synergy 100GbE/4x25GbE/4x32GbFC QSFP28 Transceiver transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 100000 Mbit/s 850 nm
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 882251-B21
- EAN: 4549821154418 0190017223117
HPE Synergy 100GbE/4x25GbE/4x32GbFC QSFP28 Transceiver, Fiberoptik, 100000 Mbit/s, QSFP28, MPO, 100 m, 850 nm
Offer details
Related Products
Description
HPE Synergy 100GbE/4x25GbE/4x32GbFC QSFP28 Transceiver. SFP transceiver typ: Fiberoptik, Maximal dataöverföringshastighet: 100000 Mbit/s, Gränssnittstyp: QSFP28. Bredd: 95 mm, Djup: 196,8 mm, Höjd: 38,1 mm. Vikt (imperial): 0,0812 kg (0.179 lbs)
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Gränssnittstyp | QSFP28 |
| Maximal dataöverföringshastighet | 100000 Mbit/s |
| Fiberoptiska kontakten | MPO |
| Kommunikationsstandarder | IEEE 802.3 |
| Maximal överföringshastighet avstånd | 100 m |
| Våglängd | 850 nm |
| SMF (Single-mode fiber) stöds | Ja |
| Stöd för MMF (Multi-mode fiber) | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod | 85369010 |
| Nätverk | |
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Gränssnittstyp | QSFP28 |
| Maximal dataöverföringshastighet | 100000 Mbit/s |
| Fiberoptiska kontakten | MPO |
| Kommunikationsstandarder | IEEE 802.3 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 95 mm |
| Djup | 196,8 mm |
| Höjd | 38,1 mm |
| Vikt | 80 g |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 0,0812 kg (0.179 lbs) |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85369010 |