Offer details
Related Products
Description
HPE StoreEver MSL6480 Command View-TL LTU
Specifications
| License | |
|---|---|
| Programvaruversion | 6,1 |
| Typ av programvara | Låda |
| Antal licenser | 0 licens/-er |
| Kompatibilitet | HP StoreEver MSL6480 Tape Library |
| Egenskaper | |
| Programvaruversion | 6,1 |
| Serveroperativsystem som stöds | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2012 |
| Kompatibilitet | HP StoreEver MSL6480 Tape Library |
| Systemkrav | |
| Kompatibla operativsystem | Microsoft Windows Server 2008 R2 SP1 (64-bit) Microsoft Windows Server 2012 (64-bit) Microsoft Windows Server 2012 R2 (64-bit) Microsoft Windows Server 2016 (64-bit) *Command View for Tape Libraries runs as a 32-bit application on the listed Microsoft Windows Operating Systems |
| Programvara | |
| Serveroperativsystem som stöds | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2012 |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 222,3 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 230 g |
| Förpackningens höjd | 143 mm |
| Låddjup | 64 mm |
| Övrigt | |
| Vikt | 230 g |
| Vikt (imperial) | 0,227 kg (0.5 lbs) |