HPE S2T76A nätverksswitchar hanterad L2/L3 1U Silver
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S2T76A
- EAN: 0190017700885 4549821580347
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
HPE S2T76A, hanterad, L2/L3, Rackmontering, 1U
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
HPE SN2100M 100GbE 16QSFP28 Switch - M-Series - switch - halv bredd - L3 - Administrerad - 16 x 40/100 Gigabit Ethernet QSFP28 - bakre till fr?mre luftfl?det - rackmonterbar |
10410799 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 30m Active Optical Cable InfiniBand och fiberoptisk kabelCategory: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Transceiver-Moduler För Nätverk
-
Category: Transceiver-Moduler För Nätverk
-
Category: Transceiver-Moduler För Nätverk
-
Category: Transceiver-Moduler För Nätverk
-
Category: Transceiver-Moduler För Nätverk
-
Category: Transceiver-Moduler För Nätverk
-
Category: Transceiver-Moduler För Nätverk
-
Category: Transceiver-Moduler För Nätverk
-
Category: Transceiver-Moduler För Nätverk
-
Category: Transceiver-Moduler För Nätverk
-
Category: Transceiver-Moduler För Nätverk
-
Category: Transceiver-Moduler För Nätverk
Description
HPE S2T76A. Switch typ: hanterad, Switch-lager: L2/L3. Konsolport: RJ-45. Switch kapacitet: 3200 Gbit/s. Rackmontering, Formfaktor: 1U
Specifications
| Management features | |
|---|---|
| Switch typ | hanterad |
| Switch-lager | L2/L3 |
| Webbaserad adminstraion | Ja |
| Trafikutformning | Ja |
| Trafikklassificering | Ja |
| Stöd för garanterad tjänstekvalitet (QoS) | Ja |
| Anslutningar | |
| Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar | 0 |
| Konsolport | RJ-45 |
| Fiberportar kvantitet | 16 |
| Fiberoptiska kontakten | QSFP28 |
| Antal QSFP28-ingångar | 16 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 1 |
| Antal USB Typ A-portar | 1 |
| Antal hanteringsportar | 1 styck |
| Nätverk | |
| 10G stöd | Ja |
| Data transmission | |
| Switch kapacitet | 3200 Gbit/s |
| Protokoll | |
| Stödda protokoll | Ethernet |
| Design | |
| Rackmontering | Ja |
| Staplingsbar | Nej |
| Produktens färg | Silver |
| Formfaktor | 1U |
| Prestanda | |
| Mediatyper som stöds | QSFP28 |
| Staplingsbar | Nej |
| Strömtillförsel | |
| Strömförsörjning ingår | Ja |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens | 50/60 hz |
| Stöd för redundant strömförsörjning (RPS) | Ja |
| Strömkälla | AC |
| Energisparläge (EEE) | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd | Nej |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 4,54 kg (10 lbs) |
| Tekniska egenskaper | Integrated redundant power supply |
| Port hastighetsklass | Supports speeds of 1, 10, 25, 40, 50, 100 GbE |
| Valfri programvara | HPE SN2100M 100GbE 8p Upgrade E-LTU (Q2M94AAE) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 43,7 x 199,9 x 508 mm (1.72 x 7.87 x 20") |
| Stödda protokoll | Ethernet |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 43,9 mm |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 508 mm |
| Vikt | 4,53 kg |
| Optical fiber | |
| Fiberoptiska kontakten | QSFP28 |
| Systemkrav | |
| Mediatyper som stöds | QSFP28 |