HPE S0U68A nätverksswitchmoduler
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S0U68A
- EAN: 0190017650760 0190017651248
HPE S0U68A, 100,10,1000 Mbit/s, 0 - 45 ° C, 43 mm, 213 mm, 229 mm, 689,5 g
Offer details
Related Products
Description
HPE S0U68A. Datahastighet för Ethernet-LAN: 100,10,1000 Mbit/s. Bredd: 43 mm, Djup: 213 mm, Höjd: 229 mm
Specifications
| Nätverk | |
|---|---|
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 100,10,1000 Mbit/s |
| Anslutningar | |
| Antal SFP+-modulplatser | 8 |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 689,5 g |
| Vikt (imperial) | 0,68 kg (1.5 lbs) |
| Bredd | 43 mm |
| Djup | 213 mm |
| Höjd | 229 mm |