HPE S0U64A nätverksswitchmoduler
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S0U64A
- EAN: 0190017650722 0190017651200
HPE S0U64A, 10,100,1000 Mbit/s, 0 - 45 ° C, 43 mm, 213 mm, 229 mm, 821 g
Offer details
Related Products
Description
HPE S0U64A. Datahastighet för Ethernet-LAN: 10,100,1000 Mbit/s. Bredd: 43 mm, Djup: 213 mm, Höjd: 229 mm
Specifications
| Nätverk | |
|---|---|
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Anslutningar | |
| Antal SFP-modulplatser | 28 |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 821 g |
| Vikt (imperial) | 0,816 kg (1.8 lbs) |
| Bredd | 43 mm |
| Djup | 213 mm |
| Höjd | 229 mm |