HPE S0E48A nätverksswitchmoduler 25 Gigabit Ethernet
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S0E48A
- EAN: 0190017625706
HPE S0E48A, 25 Gigabit Ethernet, 25000,100000 Mbit/s, 43 mm, 315 mm, 439 mm, 4,4 kg
Offer details
Description
HPE S0E48A. Typ av ethernet-gränssnitt: 25 Gigabit Ethernet, Datahastighet för Ethernet-LAN: 25000,100000 Mbit/s. Bredd: 43 mm, Djup: 315 mm, Höjd: 439 mm
Specifications
| Nätverk | |
|---|---|
| Typ av ethernet-gränssnitt | 25 Gigabit Ethernet |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 25000,100000 Mbit/s |
| Anslutningar | |
| Antal SFP-modulplatser | 32 |
| Strömtillförsel | |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 4,4 kg |
| Vikt (imperial) | 4,35 kg (9.6 lbs) |
| Bredd | 43 mm |
| Djup | 315 mm |
| Höjd | 439 mm |