HPE R1500 Gen5 strömskydd (UPS) Linjeinteraktiv 1,55 kVA 1100 W
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: Q1L90A
- EAN: 4549821073597 0190017140957
HPE R1500 Gen5, Linjeinteraktiv, 1,55 kVA, 1100 W, 220 V, 240 V, Slutna blybatterier (VRLA)
Offer details
Related Products
Description
HPE R1500 Gen5. UPS-topologi: Linjeinteraktiv, Uteffekt kapacitet (VA): 1,55 kVA, Uteffekt: 1100 W. Batteriteknik: Slutna blybatterier (VRLA). Formfaktor: Rackmonterad, Produktens färg: Grå, Rackkapacitet: 1U. Bredd: 438 mm, Djup: 43 mm, Höjd: 554 mm. Vikt (imperial): 17,7 kg (39.1 lbs)
Specifications
| Strömtillförsel | |
|---|---|
| Uteffekt kapacitet (VA) | 1,55 kVA |
| Uteffekt | 1100 W |
| Utgång, driftspänning (min) | 220 V |
| Utgång, driftspänning (max) | 240 V |
| Prestanda | |
| UPS-topologi | Linjeinteraktiv |
| Antal ingångsfaser | 1 |
| Underhållsfri | Ja |
| Egenskaper | |
| UPS-topologi | Linjeinteraktiv |
| Uteffekt kapacitet (VA) | 1,55 kVA |
| Antal ingångsfaser | 1 |
| Uteffekt | 1100 W |
| Utgång, driftspänning (min) | 220 V |
| Utgång, driftspänning (max) | 240 V |
| Underhållsfri | Ja |
| Batteri | |
| Batteriteknik | Slutna blybatterier (VRLA) |
| Design | |
| Formfaktor | Rackmonterad |
| Produktens färg | Grå |
| Rackkapacitet | 1U |
| Skärmtyp | LCD |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85078000 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 438 mm |
| Djup | 43 mm |
| Höjd | 554 mm |
| Vikt | 19,7 kg |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85078000 |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 17,7 kg (39.1 lbs) |