HPE R/T2200 G5 strömskydd (UPS)
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: Q1L84A
- EAN: 5715063318997 0190017140483
HPE R/T2200 G5, 110 V, 120 V, Slutna blybatterier (VRLA), Rackmonterad, Svart, 2U
Offer details
Related Products
Description
HPE R/T2200 G5. Utgång, driftspänning (min): 110 V, Utgång, driftspänning (max): 120 V. Batteriteknik: Slutna blybatterier (VRLA). Formfaktor: Rackmonterad, Produktens färg: Svart, Rackkapacitet: 2U. Bredd: 150 mm, Djup: 340 mm, Höjd: 210 mm. Vikt (imperial): 29,6 kg (65.3 lbs)
Specifications
| Strömtillförsel | |
|---|---|
| Utgång, driftspänning (min) | 110 V |
| Utgång, driftspänning (max) | 120 V |
| Prestanda | |
| Antal ingångsfaser | 1 |
| Underhållsfri | Ja |
| Egenskaper | |
| Antal ingångsfaser | 1 |
| Utgång, driftspänning (min) | 110 V |
| Utgång, driftspänning (max) | 120 V |
| Underhållsfri | Ja |
| Anslutningar | |
| USB-port | Ja |
| RS-232 port | 1 |
| Batteri | |
| Batteriteknik | Slutna blybatterier (VRLA) |
| Design | |
| Formfaktor | Rackmonterad |
| Produktens färg | Svart |
| Rackkapacitet | 2U |
| Skärmtyp | LCD |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85078000 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 150 mm |
| Djup | 340 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Vikt | 29,6 kg |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85078000 |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 29,6 kg (65.3 lbs) |