HPE QR487A nätverkskort/adapters Intern Fiber
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: QR487A
- EAN: 4948382867957 0886112160890
HP 3PAR StoreServ 7000 2-port 10Gb/sec iSCSI/FCoE Adapter
Offer details
Related Products
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| Utgränssnittet | Fiber |
| Prestanda | |
| Dataöverföringshastighet (max) | 10 Gbit/s |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Egenskaper | |
| Dataöverföringshastighet (max) | 10 Gbit/s |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 215,9 mm |
| Djup | 101,6 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Vikt | 450 g |
| Övrigt | |
| Antal anslutningar | 2 |