HPE Q2042A lagringsmedia för säkerhetskopiering Tomt band för lagring av datordata 500 GB LTO
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: Q2042A
- EAN: 4948382604873 0884420361084 57 ...0361084 5712505736036 0640206653459 0751443485632 4054318470068 8844203610848 5051964156635 0800011235909 5054629081556 5053676913407 0763615888974 0642125179461 4053162324787 1320010365296 0638084655658 10147221 0712951042892 5054484113393 0132017910833 0806791994128 5054533113398 5053973882413 0151903049686 0000010147221 0088442036108more
HP RDX 500GB Removable Disk Cartridge
Offer details
Related Products
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Produkttyp | Tomt band för lagring av datordata |
| Mediatyp | LTO |
| Ursprunglig kapacitet | 500 GB |
| Kapacitet vid datakomprimering | 1 TB |
| Filsystem som stöds | ext2, ext3, FAT32, NTFS |
| Produktens färg | Svart |
| Medeltid mellan fel (MTBF) | 500,000 h |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 5 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 149 ° C |
| Altitud vid drift | -15,24 - 3,048 m |
| Höjd över havet i avstängt läge | -15,24 - 10,668 m |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 350 g |
| Storlek | 20,3 cm (7.99") |
| Tekniska data | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84717098 |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84717098 |
| Övrigt | |
| Produktstorlek (BxDxH) | 20,29 x 13,51 x 8,51 mm |
| Total lagringskapacitet | 1 TB |
| Storlek | 20,3 cm (7.99") |
| Omgivningstemperatur vid drift | 41 - 113 ° F |
| LED-indikatorer | Ja |
| Hårddiskens rotationshastighet | 5400 RPM |
| Dataöverföringshastighet | 30 Gbit/s |