HPE Networking A58x0AF 300W AC Power Supply nätverksswitchkomponenter Strömförsörjning
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JG900A
- EAN: 8881823129718 0888182313039 08 ...2313039 0888182312964 0888182312988 5415247177098 0888182313046 5415247090090 0888182313114 0888182313091 5415247138495 0888182313022 5415247071815 0888182313084 0888182313077 0888182312940 4053162533363 5706998940759 5415247103219 0888182313015 0888182313060 0190017084411 0888182313152more
HP 58x0AF Back (Power Side) to Front (Port Side) Airflow 300W AC Power Supply
Offer details
Related Products
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Strömförsörjning |
| Kompatibilitet | HP 6600 |
| Produktens färg | Rostfritt stål |
| Harmonized System (HS)-kod | 85177900 |
| Färg | |
| Produktens färg | Rostfritt stål |
| Tekniska detaljer | |
| Höjd | 28 mm |
| Kompatibilitet | HP 6600 |
| Strömtillförsel | |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Total effekt | 300 W |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 15 - 90% |
| Altitud vid drift | 0 - 3000 m |
| Prestanda | |
| Kompatibilitet | HP 6600 |
| Vikt & dimension | |
| Höjd | 28 mm |
| Bredd | 86 mm |
| Djup | 238 mm |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85177900 |