HPE NVIDIA H200 NVL 141GB PCIe Accelerator for
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S3U30C
- EAN: 0190017722139
HPE NVIDIA H200 NVL 141GB PCIe Accelerator for, H200 NVL, 141 GB
Offer details
Related Products
Description
HPE NVIDIA H200 NVL 141GB PCIe Accelerator for. Grafikprocessorfamilj: NVIDIA, Grafikprocessor: H200 NVL. Minneskapacitet, diskret grafikkort: 141 GB
Specifications
| Processor | |
|---|---|
| Grafikprocessorfamilj | NVIDIA |
| Grafikprocessor | H200 NVL |
| Minne | |
| Minneskapacitet, diskret grafikkort | 141 GB |
| Minnesbandbredd (max) | 4800 GB/s |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 1,3 kg |
| Bredd | 154,9 mm |
| Höjd | 61,9 mm |
| Djup | 266 mm |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibla produkter | HPE Mainstream Compute Platforms |
| Övrigt | |
| Höjd (imperial) | 6,2 cm (2.44") |
| Vikt (imperial) | 1,3 kg (2.87 lbs) |
| Kompatibla produkter | HPE Mainstream Compute Platforms |